Kody Sims 4: Oszukiwanie w celu poprawy umiejętności

Podobnie jak w przypadku podstawowych kodów Sims 4, musisz najpierw włączyć kody, zanim będziesz mógł użyć któregokolwiek z nich. Pamiętaj też, że niektóre umiejętności w The Sims 4 mają maksymalnie pięć.

Te kody umiejętności Sims 4 pomogą Ci szybko podnieść poziom umiejętności każdego z Twoich Simów. Upewnij się, że Sim, którego umiejętności chcesz poprawić, jest wybrany w trybie na żywo.

Wszystkie formuły zwiększania umiejętności są zgodne z tą samą podstawową formułą – wszystkie znajdziesz poniżej.

Formuła jest następująca: stats.set_skill_level [skilltype] [level]

Typ umiejętności musi być nazwą umiejętności, którą chcesz zmienić, na przykład śpiew. Poziom to poziom, do którego chcesz podnieść umiejętność. Nie spacje zawarte w formule kodu i upewnij się, że ich używasz.

Na przykład: stats.set_skill_level major_singing 7

Dałoby to wybranemu Simowi umiejętność śpiewania do poziomu 7. Czasami składnia nie działa, chyba że we wzorze uwzględniasz również wiek swojego Sima, np. Dorosłego, ponieważ istnieją różne wzory na umiejętności dzieci.

Na przykład: stats.set_skill_level adultmajor_baking 10

Aby uzyskać podstawowe podejście do kopiowania i wklejania, najpierw skopiuj tę część: stats.set_skill_level [zostaw spację], a następnie wybierz jedną z poniższych opcji i dodaj wartość, do której chcesz poprawić umiejętności swojego Sima.

Zwróć także uwagę na różne wzory poniżej dotyczące umiejętności dzieci. Pamiętaj, że czasami te formuły się zmieniają. Dołożymy wszelkich starań, aby te przewodniki były jak najbardziej aktualne.

Kody do Sims 4 maksymalny Umiejętności

Jeśli chcesz po prostu zmaksymalizować umiejętności swojego Sima, możesz to zrobić za pomocą poniższej ściągawki. Pamiętaj, aby włączyć kody. Wartości zostały wypełnione do maksymalnego poziomu, jaki można osiągnąć, aby ułatwić kopiowanie i wklejanie dla tego konkretnego Kody do Sims 4.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *